Hew

Opis forum


#76 2011-12-30 18:28:02

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : Johnie Ceno !! Nikt Tego nie zmieni ?? GM Long prosze o Walke na Elimination Chamber ja na Cene o pas wwe

Offline

 

#77 2011-12-30 18:32:06

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Yo yo yo rock ty śmiesz mówić o kasie ? przeciesz ja tu jestem ciągle odaje całe serce w ten sport
a ty nagrywasz filmy i wraczasz ? nie rozumiem cię chyba ci się słowa pomyliły jak wypowiadałeś się nie prawda?
przeciesz wiadomo kto tu panuje napewno nie emeryci ! Powiem ci coś wygram Money In The bank zobaczysz ze ja tu rządze i panuje ! Rock do zobaczenia my się jeszcze spotkamy ! Cold szanuje cię tu ponieważ jesteś dobrym zawodnikiem
widziałem co wyprawiasz na WWF
Cena schodzi z ringu.

Offline

 

#78 2011-12-30 18:38:54

 Jurrras

Użytkownik

Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

The Rock:
Odszedłem od wrestlingu właśnie dla tego, że zaczęło się z tego robić show dla dzieci, gdzie to, czy dostaniesz szansę na pas, zależy od ilości sprzedanych koszulek z twoim wizerunkiem !
Kiedyś trzeba było umieć się bić, a teraz trzeba umieć się podlizywać i być bohaterem dzieciaków !

Emeryci ? Żartujesz, prawda ?
Różnica między nami to tylko 5 lat kretynie !
Skoro masz problemy z policzeniem tego, jak zamierzasz policzyć ilość twoich złamanych kości po naszej walce ?

Ostatnio edytowany przez Jurrras (2011-12-30 18:39:42)

Offline

 

#79 2011-12-30 18:49:01

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Cena Dobrze że mnie szanujesz ale chyba nie słyszałeś tego o czym mówiłem wcześniej jestem tu po to żeby zażegnać tą całą erę PG a ty jesteś jej reprezentantem a więc czy mnie szanujesz czy nie i tak zostaniesz zniszczony na ringu...

Ostatnio edytowany przez Stone Cold (2011-12-30 18:52:00)

Offline

 

#80 2011-12-30 19:08:20

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Siedziałem Cicho i spoglądałem na wasze wypowiedzi ale teraz muszę się wypowiedzieć !
To Co powiedział Rock , Cena i Cold To są bzdety wymyślone bzdety.
Cena cały czas swoje ah ah ja najlepszy ble ble
Stone tak samo przyszedłem tu po to by blebe
Rock to ja ble ble  NIE !
To ja jestem tutaj najlepszy udowodnie to na Money in the bank !
Wszyscy chcą walczyć z the rockiem !   
Nie będą walczyć z The Rockiem bo po niedzielnym wieczorze będzie miał długą , długą kontuzję ! 
Zacznę nową erę utrzymując się przy pasie później pokonując Cene na następnym PVV i zdobędę pas WWE !


Cm punk schodzi z ringu

Offline

 

#81 2011-12-30 19:09:18

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : oooo Stone ja będę zniszczony śmieszny jesteś!!!  nie równasz się zemną
Siłą ani inteligencią ! nie masz zemną najmniejszych szans poprostu jestem dla ciebie za dobry !
Rock ty no i co ze 5 lat róznicy ale się bijesz jak emeryt ludzie cię kochają ponieważ są skonczonymi debilami !

Offline

 

#82 2011-12-30 19:18:25

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Jesteś dla mnie za dobry może przekonamy na raw?Właśnie wtedy zobaczysz że nawet po długiej przerwie mogę cie pokonać!Jeżeli się zgadzasz to proszę GM o walkę...

Offline

 

#83 2011-12-30 19:32:17

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show : Cold ! Nie rozumiem dlaczego ty planujesz sobie walki po naszej na Money In the bank ?!
Przeciez ty jesteś taki stary że po tej walce będziesz miał kontuzje do końca życia !
Masz już 47 lat więc nie wiem czy jesteś w stanie to wygrać !
Ja jestem do powstrzymania ! Po tej walce nawet twój śmieszny napój Ci nie pomoże !
Ja Jestem najlepszy na Raw ! I to ja zdobędę pas WWE ! A ty pank nie masz ze mną najmniejszych szans !
Kibice będą krzyczeć Suck Cold , Suck Cold , Suck Cold !
Na twoim miejscu bym się poddał jeżeli chcesz jeszcze kontynuować twoją karierę !

Big Show schodzi z Ringu !

Offline

 

#84 2011-12-30 19:38:14

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Cm Punk jesteś zemną tylko w tag teamie bo było mi ciebie szkoda nic nie ośiągałeś puki nie byłeś zemną
teraz już masz nawet pas WHC ! porównaj czasy kiedy się uczyłeś kiedy mi nie dorastałeś do pięt to ja cię wszystkiego nauczyłem ! jesteś poprostu zwykłym człowiek z byt zaduzo masz pushu !
poprostu  Gm ustala ci walki żeby zarabiali na tobie !!!
Daniel będziesz zniszczony na Money in the bank poczujesz co to bul udowodnie każdemu ze Cena rządzi !
przygotuj się na drabiny stoły ! poprostu już nie mogę sie doczekać jak pokonam mistrze IC i sięgne waliżke !
a wtedy do konam czegoś o czym marze wykorzystam walizke i zdobędę pas WHC
a nastepnie będę tępił tych zawodników co mi sprawiają kłopoty !
Np : The Rock którego nie nawidze i mam zamiar się z nim rozprawić raz na zawsze zeby już tu nie wrócił
nawet w filmach nie będzie mógł grać bo go nie przyjmą do roli .. ! tak go skope ! w ten jego
cukierkowy tyłek ! jak to on powiedział o mnie ! ! !
Stone Cold : ! powiedziałeś ze zostane zniszczony ? ! powiedz tylko przez kogo bo chyba nie przez ciebię !
ty mi nic nie jesteś wstanie zrobić nic a nic ! jedynie podawać mi reczniki w ringu bo do niczego inego się nie nadajesz !
The Undertaker ! : Przychodzisz na ring znika światło i to ma namnie zrobić wrażenie czy mam się przestraszyć ?
prędzej się śmiać mi chce robisz siębie phemona znikasz pojawiasz się i tak w kułka tu się nie gra w żadne twoje zabawy
poijawiasz się na ringu i wypowiedz się a nie tylko dajesz o sobię znać .. nie , nie to nie o to chodzi !
po pierwsze to jest moja era , moje show !
po drugie ja jestem mistrzem i zostane !
więc jeszcze mam prośbe do Randego nie sprawiaj mi kłopotów podczasz Money In The Bank bo cię zniszcze
tak skonczyli już Rock - Bryan - Orton
Stone Cold ja chętnie bym cię pokonał ale wiesz każdy chce zemną walki i zebym stracił pas mistrza
ale zemną nie tak łatwo Stone Cold wygrasz z Big Showem docenie to i dam ci szanse ! ale być może dopiero
na Elmination Chamber narazie jesteś dlamnie za słaby może kiedyś
ale narazie ja musze iść trenować ! nie tak jak nie kturzy z was emeryc !
John Cena schodzi z ringu ...

Offline

 

#85 2011-12-30 19:47:18

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Big Show przecież dobrze wiesz że dostaniesz po mordzie.
Myślisz że ludzie będą krzyczeć Suck Cold ?
Wątpię w to będą krzyczeć Hell Yeah i wtedy zapamiętasz ten stunner i tą walkę do końca swojego życia!

Offline

 

#86 2011-12-30 19:48:49

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Hahaha rozbawiłeś mnie Big Show ! Ty mnie pokonasz ?! Dla Ciebie Pas wwe ? hahaha to są bzdury
Na Raw zaraz po walce na PVV mogę się z tobą zmierzyć w każdy sposób! Ja bym proponował Hardcor Match ! Chyba że się Boisz
mnie ?! Planuję zrobić nową erę a ciebie tam nie będzie ! Więc mam pomysł ! Ja v ty hardcor Match na Raw po walce Money in the bank !
Ten kto przegra opószcza WWE ! Chyba że się boisz ze mną walczyć ? Tak skończyła się kariera min. Jeffa Hardego ! 
Gm nie ustawia mi walk ! Chyba tobie ustawia jeżeli wpadłeś na taki pomysł [ Cena suck Cena Suck ! ]
Te twoje śmieszne kolorowe koszuleczki z napisami  You can't see me ! One nic nie znaczą ! Mogę się założyć że na Money in the bank wygra Bog Show lub Taker!
Napewno nie ty ! Twoje froteczki dają ci tyle mocy że nawet horswoogle by Cię pokonał !
o Pasie WHC możesz sobie tylko pomarzyć ! Nawet Money in the bank nie wygrasz a co dopiero pas WHC !
Więc jeszcze raz proszę GM-a o walkę :

Big Show v Cm Punk ( Hardcor Match ) Ten Kto przegra odchodzi w WWE

Cm Punk czeka na Ringu na odpowiedz Gm i Big Showa

Offline

 

#87 2011-12-30 19:50:47

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show : Wchodzi na ring !
Dobrze tylko jeszcze jeden warunek! Jeżeli ja wygram pas Ameryki a t WHC to ten który wygra zbiera wszystkie pasy.

Co na to gm ?

Czekają we 2 na gm

Offline

 

#88 2011-12-30 20:12:39

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : Dochodzi do Big Showa i Cm Punk
Big Show i Pank Macie pasy to zrobmy tak jak Big Show wygra pas USA to robimy Triple Threat Match o to ze kto wygra Walkę zabiera 3 pasy !!!
Gm czekamy na twoja odpowiedz z niecierpliwoscią . Czeka z Big Showem i Cm Punkiem

Offline

 

#89 2011-12-30 20:18:43

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Nie Bryan to jest walka tylko pomiędzy nami nie wtrącaj się !

Offline

 

#90 2011-12-30 20:20:58

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Bo co mi zrobisz Zbijesz ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playergame.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.hogwartonline.pun.pl www.power-rangers.pun.pl www.ekipa89.pun.pl