Hew

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2011-12-30 12:32:15

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Szczerze gdy zobaczyłem że zmienino karty walk bardzo się ucieszyłem.Jednak nie trwało to długo.Po chwili gdy zobaczyłem moją karte walk radoś znikła.Bynajmiej będę musiał bronić pasa w walce z jednym z najlepszych wrestrelów w histori wwe.To będzie ciężka walka.Zapadnie ona długo w pamięci kibiców , Gm ,Reszty zawodników , mojej i oczywiscie twojej ! Mam zamiar obronić pas.Nie ważne przed kim może to być Cena , Show , Bryan i tak go obronie.Jestem zdeterminowany aby wygrać pas WWE którego ma teraz mój tag teamowy kolega John Cena.Gdy się już z nim zmierzę nie będę patrzył na to że jesteśmy w tag teamie tylko ze pod czas tej walki John Cena to mój największy wróg.Zwycięzca Money in the bank zmiwrzy się ze mną o pas.Mam nadzieje że to nie będzie John Cena.The Rock może się szykować do tej walki tygodniami.I tak to nie zmieni wyniku.Pamiętacie jak z nim wygrałem na Superstars ? Tłumaczenie się że było się zmęczonym to nie jest wytłumaczenie.Zawodnik wwe takiej klasy aby walczyć z Najlepszm wrestrelem czyli Mną musi wygrywać pojedynek każdego dnia i o każdej porze.Ale dosyć tego gadania wszystko okaże się na Money in the bank !

Cm punk schodzi z ringu

Offline

 

#47 2011-12-30 12:44:51

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show :Witam Moich Fanów !
Widzieliście karty na Money in the bank ?!
Nie rozumiem czemu  to John Cena ma walczyć na Money in the bank skoro on ma już 1 pas no i tag teamów.
Wiem że to ja wygram Money In the bank dla mnie to jest obojętne z kim walczę.I tak wygram.Po walce z Danielem Bryanem
musiałem poćwiczyć kilka chwytów,Ciosów więc teraz jestem zupełnie innym zawodnikiem !
Dwa Razy ciężej będzie mnie teraz pokonać.Moja chora noga wróciła już do zdrowia więc nie widzę innego wyjścia
jak wygrać Money In The Bank. Mój Tag Teamowy Kolega The Rock ma trudny orzech do zgryzienia.Cm Punk Walczy ostatnio doskonale !
A to tylko ostatnio  The Rock Nie ma słabych dni! Więc określam że walka The Rock v Cm Punk To może być walka tego roku.
Bowiem wygrany tej walki zmierzy się ze mna na następnym PVV o pas WHC !

Big Show schodzi z ringu.

Offline

 

#48 2011-12-30 12:55:47

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : Witam Moich Najlepszych Widzów !!!
Ciesze się ze biore udział w walce o Money In The Bank ale mam ten sam problem nie wiem po co Gm dał Cene on ma 2 pasy Tag Team i WWE  . Myslę ze to nie on zdobedzie walizke tylko pozostali Zawodnicy Big Show Dziekuje ci za swietną walke na SuperStar . Schodzi z Ringu

Offline

 

#49 2011-12-30 13:07:01

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold:Eh Taker Taker... Myślisz że zgasisz kilka razy światło i już ktoś się ciebie boi?Nie wcale tak nie jest.Teraz powrócił Stone Cold a powrócił po to żeby skopać ci dupę i przerwać ci streak!A więc szykuj się bo zrobie ci z dupy jesień średniowiecza!Jeżęli chcecie żebym to zrobił krzyknijcie Hell Yeah! [Hell Yeah!] Nie słyszę jeszcze raz! [Hell Yeah!] A więc wyzywam cię taker czekam na odpowiedz!

Ostatnio edytowany przez Stone Cold (2011-12-30 14:23:04)

Offline

 

#50 2011-12-30 14:04:45

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Widzę że powrócił kolejny zawodnik.Ale nie rozgaszczaj się tak bardzo.Pamiętaj nie tylko Taker jest tutaj.
Myślisz ze powróciłeś i od razu jesteś najlepszy ?! Kibicom każe krzyczeć swoje żałosne Hell Yeah.
Od teraz Kibice bedą krzyczeć Cold Suck ! To raw i SD Jest moje. Widać że Cię dawno nie było.
Teraz to ja tutaj rządzę a ty mi napewno nie staniesz na drodze !

Offline

 

#51 2011-12-30 14:17:12

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold:Oczywiście że jestem lepszy nie wierzysz mi to może przekonamy się w ringu.Wtedy zobaczymy jak to jest!
Powróciłem nie tylko po to żeby zniszczyć Takera ale też po to żeby zakończyć tą całą ere słodziutkiego wwe.
Zauważyłem że ty też jesteś cukierkowy i dlatego obiję ci mordę w ringu!
Oczywiście jeżeli się zgodzisz Punk?

Ostatnio edytowany przez Stone Cold (2011-12-30 16:17:24)

Offline

 

#52 2011-12-30 14:21:23

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Dlaczego nie !?
Ale teraz muszę skupić się tylko na walce z The Rockiem o pas WHC !
Po Money In The Bank Mogę się z tobą zmierzyć na Raw lub SD.
Tylko szykuj sie na łomot !

Offline

 

#53 2011-12-30 14:31:58

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Yo Yo Yo Stone Cold ty śmiesz coś mówić o erze ... ? przeciesz ja tą era stworzyłem !
powiem ci tyle niedługo Money in The Bank więc zapowiada to emocje walka z drabiabinami !
nie dawno się Cold dostałeś do tej federacij i myślisz ze wygrasz z mistrzem WWE Championship
ja na tą ciezko pracowałem. ! i nie zabierze mi pasa taki ktoś jak Stone Cold więc jesteś kozak
zapraszam na ring ! jestem gotowy powiedz tyko na jakiej gali i tam będę jestem stworzony
by takich jak ty niszczyć ponieważ jestem prawdziwym Chapionem !
Rock dawno cię nie widziałem znowu chcesz się nie pokazywać a jak będziesz
to myślisz ze fani będą nadal krzyczeć Rock Rock Rock
nie nie ... ja tu ciągle jestem ! nie tak jak ty dlatego jestem mistrzem ty na pas nie zasługujesz !
Cena wyimije koszulki z napisem RockSucks !!! i rozdaje kibicom widać ze to pasuję im .. !
Rock czekam na ciebie więc staw się i przyjdz tu uwarzasz ze jesteś odemnie lepszy to pasuje ci miejsce
WrestleMania tak takie gwiazdy jak ja odchodzą z pasem .. jestem Mistrzem WWE oraz z Punkiem Tag Teamów !
a już niedługo Money In The Bank zobaczysz na co mnie tam stać!!! udowodnię całemu światu ze Era Rocka
Mineła i ze jestem era Cenation !!! Daniel myśle ze tylko ty mi sprawiasz zagrozenie na Money In The Bank
wygrałeś z Big Showem masz pas Brawo ale to namnie nie zrobiło wrażenia ! tacy zawodnicy jak Big Show
by wygrał z nim nawet Randy ! z którym wygrałem pas oczywiśćie Cena woła przez mikrofon Gm-a
i pyta się czy moge dostać walke na WrestleMania !!!! ? John Cena czeka z niecierpliwośćią !

Offline

 

#54 2011-12-30 14:43:26

GM Long

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

GM Long : A więc mamy pierwszą walke na WrestleMania : The Rock vs John Cena !

Offline

 

#55 2011-12-30 14:47:04

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Tak Śmiem coś mówić o tej erze a wiesz dlaczego dla tego że jestem z ery WWF era WWF była inna krzesełka stoły drabiny... to było coś nasz feud z the rockiem... to była era godna wrestlera.
Poza tym wygrałem jako jedyny w historii 3 razy royal rumble w 1997, 1998 i 2001 i 16 razy byłem WWE championem a ty możesz się czym pochwalić cena oprócz swoich frotek,koszulek i czapeczek ha?

Offline

 

#56 2011-12-30 15:07:24

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Ty wogle porównujesz ere WWF do Ery WWE ? to chyba ci się bajki pomyliły...
przeciesz każdy wie ze era WWF to jest przeszłość tam występowały takie dziady jak ty... ! i The Rock !
więc nie ma co porównywać jestem lepszy .. i tylko to się liczy ty wogle mówisz o frotkach .. ?
no a ty co wychodzisz ciągle w tej zamałej skurze ? ? to jest śmiech...

Offline

 

#57 2011-12-30 15:13:53

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Cena wiesz co Zaczynasz mnie wkurzać a więc co powiesz na walkę? Stone Cold & The rock Vs Evolution? oczywiście jeżeli wszyscy się zgadzacie.Ale chciał bym żeby walka odbyła się po Money In The Bank.
Żeby was nie przemęczać

Offline

 

#58 2011-12-30 15:21:22

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Yo Yo Yo jeszcze jedną co mam dopowiedzenia !
Mam pas WWE !
Pas Tag temów !
Mam w planach jeszcze jeden ale tego już nie powiem ponieważ będę go miał nie wiem jak ale będę miał !!!!
Taker ? Rock ? coś cicho jesteśćie !! nie macje odwagi wyjść a Rock tak wiem masz inne sprawy niż WWE !
Nagrywanie filmów a co na WrestleMania też się nie stawisz ?
Stone Cold ! jeśli GM Long się zgodzi chętnie ! tylko ze jest problem mam już walke !

Offline

 

#59 2011-12-30 15:31:16

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm punk : John Cena widziałeś karte walk ?!
Chcą nam zabrać pasy hahaah
My tutaj rządzimy  Ja na SD ty na Raw !
Nie zabiorą nam jacyś emeryci pasów tag team !
Na Money In The Bank zostaniecie zrównani z powierzchnią ! Będzie potrzebna pomoc nawet karetki !
Bo Evolution  są tak zdeterminowani jak nigdy !

Offline

 

#60 2011-12-30 15:37:03

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : wjeżdża Cena szoim  nowym autem i słyszymy piosenke Ceny tak on już jest na ringu bierze mikrofon
i mówi do Punka , Punk no trzeba te pasy utrzymać . mam walke na money in the bank ty tak samo więc będziemy zmenczeni jeszcze później ta walka o pasy tag teamów .... Więc Punk nie wiem czy dam rade.. a ty ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zamuramizk.pun.pl www.sach.pun.pl www.lubiemajonez.pun.pl www.gra-naruto-pbf.pun.pl www.polish-legends.pun.pl