Hew

Opis forum


#61 2011-12-30 15:41:08

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Trzeba się zmotywować ty masz tylko o pretendenta a ja o utrzymanie pasa Nie wiem czy będę miał jeszcze siły ..

Offline

 

#62 2011-12-30 15:45:39

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Mam walke z drebinami ! przepraszam ale nie pojawię się już na BackStage mam wolne do Nidzieli wróce na Money In The Bank

Offline

 

#63 2011-12-30 16:41:16

 Jurrras

Użytkownik

Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

The Rock:
Mam walczyć w tag teamie z jednym ze swoich największych rywali ? Ze Stone Colde'm ? Przecież moim tag team partnerem jest Big Show !
Nie ważne. Jeśli tylko nie będzie sprawiał żadnych problemów, niech i tak będzie. WWF Attitude Era vs WWE PG Era o pasy tag team.
Cena, obrażasz czasy kiedy to ja i Steve Austin byliśmy najlepsi, ale to WŁAŚNIE WTEDY wrestling był ponad 2 razy bardziej oglądany ! Kiedyś RAW osiągało takie ratingi jak 7.5 , nie do pomyślenia było, żeby rating ledwo dochodził do 3.0 !
To tylko pokazuje, że ludzie mają dość oglądania kretyna zabawiającego dzieci, bojącego się przekleństw i wpieprzającego płatki 'Fruity Pebbles' z wizerunkiem Freda Flinstona.
Czas na prawdziwych mężczyzn, którzy nie boją się zrobić sobie krzywdy w ringu, którzy naprawdę rozumieją, na czym polega wrestling !
Przykro mi Cena, ale musisz ustąpić miejsca The Rockowi, bo król wraca na swój tron i nigdzie się stąd nie wybiera !!!

IF YOU SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING !

Offline

 

#64 2011-12-30 16:54:17

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk :Już w Niedzielę okaże się kto jest królem SD !
Ja czy The Rock ?
Pas WHC Będzie tylko potwierdzeniem mojej wyższości nad całą resztą zawodników SD !
Mam jednak jeszcze jadną bardzo ważną walkę.Jest ona o pasy Tag Team !
Ja i mój tag teamowy partnerem Johnem Ceną wygramy z The Rockiem i Coldem !
Podczas Ostatnich dni dużo się działo.. Fani cały czas mówią o powrocie Colda.   
Ale już w niedziele te rozmowy o powrocie zamienią się w rozmowy o przegranej colda i rocka !
Przecież sami widzicie Rock się tak wystraszył ze nie widziałem jego wypowiedzi od wieków  a wiecie przez co ? Przez przegraną na Superstar !
Taker po przegranej na Superstar znikł. Wszyscy się Boją Cm Punka. Po tej walce Cold Też ucichnie już w Niedziele !
Kto będzie kolejny?! Powróci Jeef Hardy ? On pewnie się zacpał na śmierć !
Nie ma drugiej takiej gwiazdy jak ja !  Dominuje na SD !
A niełdugo gdy obronię pas będę starał sie o walkę z moim tag teamowym kolega Johnem Ceną ! 
Twoja wypowiedz The Rock Może ma 1 % prawdy . Oglądalność spada ale Gwiazdy rosną .
Pi tej walce zobaczysz jak zmienił się wrestling! To nie będzie zabawianie dzieci to będzie prawdziwa walka
4 mężczyzn.Dwóch najlepszych obecnego WWE i dwóch Najlepszych starego WWF !


Cm Punk zchodzi z ringu !

Offline

 

#65 2011-12-30 17:21:55

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Yo Yo Yo jak zawsze pewny siebie bierze mikrofon i mówi Rock tu nie ma co powórnywać ery ...
przeciesz wiadomo że era WWF była bardziej oglądana poniewasz chcieli oglądać takie zabawy jakie ty tam robiłeś .!
to bez wątpienia jestem lepszy mam pas WWE - TAG TEAM ! i już niedługo ośiągne szwój największy cel!!!
wygram money in the bank obronie pasy razem z Cm Punkiem !  już w nidziele Money in The Bank !!!
Cena schodzi z ringu ...

Offline

 

#66 2011-12-30 17:25:07

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show : Jak To Cold i ROck ?!
Jeżel tak to ja rządam walki na Money in the bank Cold v Show !
Przychodzi jakiś emeryt z WWF i psuje mi tag team ?!
Jeżeli śię Cold Nie boisz to zmierz się ze mną na Money in the bank Bez dyskfalifikacji !
Ten Kto wygra ten będzie z Rockiem w Tag Teamie !
Gm proszę o walkę Cold v Big Show Bez dyskwalifikacji !

Offline

 

#67 2011-12-30 17:31:22

GM Long

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

Jest ustalona walka Big Show vs Stone Cold !!!

Offline

 

#68 2011-12-30 17:32:54

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Panie Gm !
Mam prośbę bardzo dużą. Bynajmiej zbliża się sylwester.A niektórzy wychodzą gdzieś Więc pomyslałem żeby było sprawiedliwie backstage nie będzie zaliczane od jutra od godziny 15. Niektórzy mogą pisać jak inni będą się bawić i między innymi dlatego proszę z góry dziękuj

Offline

 

#69 2011-12-30 17:33:30

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Danie Bryan : Gm ja tez prosze o walkę z The Rockiem Chce temu lamusowi Dobrze dowalic na SmackDown Lub Raw . The Rock jesli sie nie boisz to przychodz na ring . Zniszcze Cię tak jak zniszczyłem Underatakera na superstar . Nadzchodzi czas Daniela Bryana . Czeka aż The Rock wejdzie do Ringu . Po 15 min odchodzi

Offline

 

#70 2011-12-30 17:38:04

GM Long

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

GM Long : Wchodzi Gm i mówi posłuchacje jutro od 15 zamkniete backstage nie można pisać aż do niedzieli 10 rano !

Offline

 

#71 2011-12-30 17:54:30

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : Cena ,Orton i Taker
Co do cb Taker nie mam zadnej obawy zniszcze cie .Sadze ze Cena ci zrobi AA a ja cie przed AA dobije i bedziesz grzecznie leżał nie wiem o co sie bac z tobą wieksze obawy mam do Ortona - jest doswiadczonym zawodnikiem wiec bede postapowal tak zeby go tylko zmylic . A  Co do Ceny to jego sie najbardziej obawiam gdyż jest za mocny wiec postaram sie go unikać . Wiec po
1 . Under uważaj na siebie
2 . Orton szkol sie do tej walki
3 . Cena ty nic nie rob

Ostatnio edytowany przez Daniel_Bryan (2011-12-30 17:56:08)

Offline

 

#72 2011-12-30 17:55:03

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Big Show szykuj się na bul twoich pleców... Łamane stoły,uderzenia krzesełkami i spadanie z drabiny Oraz mój Stunner!To wszystko czeka cię na Money In The Bank!Szykuj się Big Show...

Offline

 

#73 2011-12-30 18:15:32

 Jurrras

Użytkownik

Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

The Rock:
Widze, że w WWE aż kipi od nienawiści do Rocka ! Wszyscy chcą się z nim zmierzyć, wszyscy chcą go zepchnąć w dół !
Ale to tylko dla tego, że obawiacie się mnie.
Wiecie, że wróciła gwiazda, która przez wiele,wiele lat dominowała w WWF\WWE. Powróciła gwiazda, która elektryzowała publikę, sprawiała, że są głośniej niż kiedykolwiek ! Powróciła gwiazda z niezwykłymi umiejętnościami zarówno w ringu, jak i na mikrofonie !
Wchodzę do szatni i widzę i słyszę jak szpczecie między sobą, opuszczacie wzrok i trzęsiecie swoimi cukierkowymi dupami ze strachu.

Chcecie walki ?!Proszę bardzo !!!
Mogę walczyć nawet w handicap matchu WWE vs The Rock i i tak pokarzę, kto tak naprawdę coś potrafi ! Wiecie dla czego ?
Bo ja wkładam całe swoje serce w ten sport.
Cena tylko liczy kasę, którą dostaje za ilość sprzedanych t shirtów ! Liżesz dupę komu się da, by dostawać kolejne szansy na pas lub prestiżową walkę.
Ciągle wytykasz mi moją karierę aktorską, a sam także grałeś w filmach ! To normalna sprawa ! Triple H to robił, Hogan to robił, Big Show także.
A jeżeli jestem w stanie nagrywać filmy i rozwalać cię jednym ruchem jednocześnie, to tylko brawa dla mnie, brawa dla The Brahma Bull'a.
Wprost nie mogę się doczekać Wrestlemani, czuje, że atmosfera wysadzi dach w powietrze za sprawą The People's Champa !

IF YOU SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING !

Offline

 

#74 2011-12-30 18:17:02

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Yo yo yo no Cold wreśćie mówisz jak prawdziwy wrestler ! wygrasz z Big Showem docenie cię !
narazie myśle ze jesteś taką malutką ciotką! wiesz jak to jest mnie jeszcze nikt tu nie pokonał i nie pokona !
poniewaz jestem mistrzem ! i nikt tego nie zmieni (już niedługo ! )

Offline

 

#75 2011-12-30 18:26:22

Stone Cold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Backstage

Stone Cold: Dzięki Cena... ale i tak dojdzie do tego że staniemy razem w ringu wtedy skończy się "jeszcze nikt tu nie pokonał i nie pokona"nie będzie wtedy litości i twoje lizanie dupy już nic nie da!Nie wiem kiedy to nastąpi ale końcu poczujesz porażkę i mojego stunnera! Poproszę jeszcze moich fanów o Hell Yeah! [Hell Yeah!]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.habbo.pun.pl www.polskasiatkowka.pun.pl www.097dca.pun.pl www.pokegame.pun.pl www.gold-rp.pun.pl