Hew

Opis forum


#1 2011-12-28 18:25:06

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Backstage

Tutaj piszcie wypowiedzi wpływające na walki i feudy. Zasady są takie:
Wypowiedz musi mieć co najmniej od 3 - 5 linijek zdania nie mogą się powtarzać .

Offline

 

#2 2011-12-29 03:18:00

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk : Witam , Jestem Cm Punk i mam zamiar wygrać pas WWE .Mogę zmierzyć się z każdym wrestrelem i na każdy sposób . Mam nadzieję , że ktoś podejmię walkę ze MNĄ.Nie boję się nikogo więc śmiało wyzywajcie . Wy też się nie bójcie !

Offline

 

#3 2011-12-29 03:18:29

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Witam gorąco mych fanów ! jak zawsze tu jestem to słysze Cena Cena Cena !!! Nie nie już nie słysze tego co kiedyś Cena Sucks nie nie to już jest nowa era ! Era John Ceny pewnie myślićie ze zwariowałem ale nie poniewaz jestem tu by ośiągnoć wszystko co jest możliwe wraz z moim tag - team partnerem chcieli byśi zdobyć pasy tam temów
John Cena schodzi z ringu ...

Offline

 

#4 2011-12-29 03:24:27

GM Long

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: Backstage

GM Long : Przychodzi GM : RAW - SMACKDOWN
Spokojnie gdzie ten pośpiech każdemu dam szanse
Nowo narodzona Era !!! właśnie powstała jest was dopiero 2 !
więc poczekajcie jak podpisze kontrakty z innymi .

Offline

 

#5 2011-12-29 20:33:50

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm Punk :  Witam to ja Cm Punk . Zapewne widzieliście jak rozjechaliśmy razem z Johnem Ceną tag team Rock-Bryan.Teraz mamy Pas Tag-team , ale ja na tym nie poprzestanę mam zamiar wygrać pas WWE oraz USA .Czekam Na wyzwanie . Cm punk schodzi z ringu .

Offline

 

#6 2011-12-29 20:48:13

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show : Witam moich fanów . Wróciłem bardzo ciężkiej kontuzji.Czuję się swietnie i jestem gotowy na walkę o każdy pas . Big Show schodzi z ringu.

Offline

 

#7 2011-12-29 21:11:31

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Wchodzi na Ring bierze mikrofon i mówi no i nie wierzyliście ze wygram ?? przepraszam dokonałem tego
z moim tag team partnerem Cm Punkiem ale wieśćcie mi sam też bym ośiągnoł cel i bym też wygrał
teraz jak już mam pas tag teamów nie pozostaje mi nic innego niż wygranie pasa wwe ! nie ważne z kim mam się zmierzyć
nawet jeśli to będzie Punk to wygram !!! bo to ja najlepszy i niepokonany mistrz który stoij przed wami !!!
John Cena schodzi z ringu..

Offline

 

#8 2011-12-29 21:14:07

 Jurrras

Użytkownik

Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

The Rock :
Widzieliście walkę na ostatnim Raw ?! Jestem wściekły !
The People's Champ dał z siebie wszystko, ale Daniel Bryan jak zwykle ostro nawalił ! To jeszcze dzieciak, dopiero co wyszedł z NXT !!! Kto dopuścił, by walczył o pasy tag team u boku najbardziej elektryzującego człowieka w tym biznesie, The Rocka ?!!
Szukam nowego tag team partnera, doświadczonego i posiadającego umiejętności godne mistrza ! Kogoś, z kim na zawsze zmienimy WWE !
A wy, CM Palant i Ślina, wsadźcie sobie te pasy w wasze cukierkowe dupy i wiedzcie, że jeszcze wrócę po swoje !

IF YOU SMELL, WHAT THE ROCK IS COOKING !

Ostatnio edytowany przez Jurrras (2011-12-29 21:16:17)

Offline

 

#9 2011-12-29 21:23:21

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : Ja Nawalilem ???? Naprawde przecież to Ciebie na początku skopali nie mnie lecz ciebie. Gdybyś ty nie nawalił to by inaczej to wyszło . Punk Cie Skontrował Dobił Cie i to nie moja Wina .   Punk i Cena ja i Big Show Dojdziemy do swego !!!!  GM Long mam pytanie moge prosić o rewanż tylko proszę żeby moim partnerem był Big Show .

Z Góry Dziekuję

Offline

 

#10 2011-12-29 21:28:42

pyciek1908

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 53
Punktów :   

Re: Backstage

John Cena : Yo  Yo Yo co ja tu słysze dowiaduje się z telewizji ze obrażasz mnie przy moich fanach to że tu się pojawiłeś chyba pierwszy raz to znaczy ze jesteś najlepszy ? ja Ślina ? ja przynajmniej tu ciągle jestem nie odchodzę z tego co kocham ty odchodzisz i po paru latach przychodzisz i chcesz walczyć o pasy ... i wyzywasz najlepszego wrestlera tej ery
ci Rock się chyba bajki pomyliły mogłeś kozaczyć w latach 90 ale to już inna era jest ! Era Cenation ! i nie pozwolę sobie od takich tekstów wyzywać chcesz sprawdzić kto jest lepszy proszę może 1 vs 1 sam na sam na SmackDown !
Co ty na to !!!? Czekam na odp .
John Cena schodzi z ringu ...

Offline

 

#11 2011-12-29 21:29:58

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show : Ta walka tag temowa to była deklasacja ze strony ewolution . Jednak , że The Rock Ma racje Daniel Bryan nawalił . Niestety ale odmówię współpracy z tobą w tag teamie . The Rock Jeżeli uważasz że jestem godny być twoim Partnerem w tag teamie to ja sie zgadzam .

Offline

 

#12 2011-12-29 21:37:07

widzewiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Backstage

Cm punk : Witam moich fanów . Wiele sie dzisiaj działo , padło dużo słów i proponuje ustawić walki na najbliższym smacdown.
Widzę że jesteście zaskoczeni wygraną Evolution.Powiem tyle że gdyby The Rock Miał godnego partnera to moze dali by radę przetrwać dłużej.Kompletnie ich zmietliśmy z powierzchni.GM czekamy na Walki !

Offline

 

#13 2011-12-29 21:37:32

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : The Rock no zapraszam na Ring Przekonamy się kto jest lepszy , ale jeśli ja wygram to powiesz całemu swiatu ze mistrz publicznosci nawalil i że Daniel Bryan Jest Lepszy !! No Dawaj Zniszczę Cię z "Palcem W Dupie" . Big Show Zniszcze cie  o pas Interkontynentalny nie dasz mi rady , juz po tobie .Nikt nie pokona Bryana . Czeka na The Rocka

Ostatnio edytowany przez Daniel_Bryan (2011-12-29 21:55:28)

Offline

 

#14 2011-12-29 21:45:52

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 23
Punktów :   

Re: Backstage

Big Show : Daniel nie pal się tak na The Rocka. Widziałeś karte walk ? Wacze z tobą o pas inter. Szykuj się juz na rewanż bo  napewno nie wygrasz najbliższej walki !Czujesz już ciarki na plecach ? To właśnie dzisiaj okaże się że to ja Big Show Po cieżkiej kontuzji powracam i zdobywam pas. Na początek to będzie Inter. Ale później Waga ciężka , Tag Team i tak dalej i tak dalej. To nowa era , Era BIG SHOW'a

Offline

 

#15 2011-12-29 21:48:18

Daniel_Bryan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Backstage

Daniel Bryan : Wiem jak cie zniszczyc walic w twoja zkontuzjowana noge . Wiec to nie bedzie tak Wbije cie w piach przekonasz sie , Nie masz najmniejszych szans a pozatym mam Money In The Bank Wiec wiesz moge wykorzystac na zblizajacym sie Elimination Chamber . Nadchodzi nowa era Era Daniela Bryan'a

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.onemanarmyrom.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.ekipa89.pun.pl www.playergame.pun.pl www.power-rangers.pun.pl